Нас підтримують наші партнери та спонсори.

Ознайомившись із концепцію Фестивалю «Перлини Слобожанщини: Пархомівка – світові шедеври», що підготовлена БО «Благодійний фонд «Харків з тобою», керівництво Харківської обласної держаної адміністрації, включаючи Управління культури та туризму і Департамент науки і освіти, висловлює підтримку ідеям, що покладені в основу цієї концепції.

Вважаємо тематику Фестивалю актуальною, передбачувані результати виконання реалістичними, запропоновані заходи – ефективними для вирішення проблеми загального розчарування в житті і зневіри в власних силах і в можливості що-небудь змінити в ситуації в Україні . Ми пропонуємо самостійно, власними руками долучитися до організації та проведення фестивалю всіх бажаючих і продемонструвати на ділі можливість спільно творити добро в нашій Україні навіть в цей складний час.

Харківська Обласна Державна Адміністрація підтримує Фестиваль «Перлини Слобожанщини: Пархомівка – світові шедеври» на адміністративному, організаційному, методологічному та інформаційному рівні, рекомендує всім особам, що можуть вплинути на підготовку Фестивалю, активно надавати таку допомогу, а також взяти участь у Фестивалі в день його проведення.

Голова ХОДА Юлія Олександрівна Світлична.

 

Група «Смарт Енерджі», газовидобувні компанії якої працюють у Харківській області, вже вдруге підтримала унікальний історико-культурний проект «Перлини Слобожанщини». Цього разу разом із його організаторами – Благодійним Фондом «Харків з тобою» вона стала  партнером фестивалю «Пархомівка – світові шедеври», який відбудеться 30 квітня 2017 року.

«Смарт Енерджі» прагне сприяти культурному розвитку та збереженню історичної спадщини України, вихованню патріотизму та популяризації серед українців особливостей дивовижної Слобожанщини.  Саме тому група «Смарт Енерджі» приєдналась до проекту і, зокрема, у вересні минулого року підтримала перший фестиваль «Верхній Салтів – Аланські витоки».

 

Радио Мелодия, 107.9, г.Харьков.

 

 

 

 

 

Туристсько-розважальний центр “ОБЕРІГ-ТУР” спеціалізується на оригінальних, класичних і авторських екскурсіях в м. Харкові, Харківської області та найближчих регіонах. Колектив центру ставить на мету популяризовувати народні традиції через атракційний, екскурсійний формат, акцентуючи увагу на особливості слобожанського етно колориту.

м. Харків, пл. Свободи, 8, оф. 221, https://facebook.com/oberegtour сайт obereg-t.com

 

 

Регіональний інформаційно-пізнавальний канал, орієнтований на принципи суспільного мовлення. Власне виробництво програм з широким діапазоном тем.

 

 


Телеканал Simon ориентирован на социально-активную часть зрительской аудитории. Деятельность компании включает производство и размещение информационных, публицистических, просветительских и развлекательных программ, документальных фильмов, рекламной продукции.

В настоящее время телерадиокомпания производит такие программы как “Насправди”, «Объектив-Позиция”, “Бардачок”, “Кухня”, “На здоровье”, «Технотека», «Вечер трудного дня», «Спортивный интерес», “Simon-погода” и др.

Среди программ телеканала Simon собственного производства особое место занимает ежедневная программа новостей “Объектив-новости”, производимая совместно с Медиа группой “Объектив” и выходящая в прямом эфире с осени 2001 г., а так же еженедельная программа «Объектив-итоги».

Краснокутська Районна Державна Адміністрація підтримує Фестиваль «Пелини Слобожанщини: Пархомівка – світові шедеври» на адміністративному, організаційному, методологічному та інформаційному рівні, рекомендує всім особам, що можуть вплинути на підготовку Фестивалю, активно надавати таку допомогу, а також взяти участь у Фестивалі в день його проведення.

Керівник аппарату РДА Ломекіна В.В.