Організатор фестивалю «БФ «ХАРКІВ З ТОБОЮ»

Благодійна організація
«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ХАРКІВ З ТОБОЮ»

Код ЄДРПОУ 39488268
р/рах. 26004052333438
у ХарківГРУ ПриватБанк, МФО 351533

+38 097 630 73 76

+38 066 823 99 92

http://kharkiv-with-you.org/

Благодійний Фонд “Харків з тобою” засновано волонтерами в листопаді 2014 р.

Мета діяльності Благодійного Фонду «Харків з тобою» – визнання Харкова на міжнародному рівні, як мирної української метрополії зі сталим розвитком, входження міста до першої сотні Global City.

Своїм завданням Благодійний Фонд «Харків з тобою» бачить таку діяльність:

  • розробляти та реалізовувати культурно-освітні програми;
  • підтримувати розвиток на Слобожанщині Національної скаутської організації України “Пласт”;
  • проводити музичні концерти для мирних мешканців в визволених містах, надавати гуманітарну допомогу;
  • просувати та впроваджувати в Харківській області медичну реформу;
  • підтримувати економічний розвиток міста та Слобожанщини через організацію та участь у тренінгових програмах по бізнес-навчанню, у тому числі, бізнес-жінок; брати активну участь у бізнес-форумах, що проходять в Україні та за її межами.

Благодійний Фонд «Харків з тобою» вважає впровадження культурно-освітніх програм найважливішим вкладом у розвиток і формування майбутнього Харкова, Слобожанщини, України, зокрема, їх економічного розвитку.

Хоча Благодійний Фонд “Харків з тобою” був створений у листопаді 2014 р, але його засновники почали займатися благодійністю та культурними програмами задовго до цього.

Перша “гучна” акція засновників – одночасне виконання Гімну Євросоюзу «Оди радості» (Л. ван Бетховен), 30 березня 2014 р. 7 симфонічними оркестрами в 7 аеропортах України, 6 міст: Харків, Львів, Одеса, Київ (Бориспіль, Жуляни), Донецьк, Дніпро. Акцію було присвячено 40 дням з дня розстрілу Небесній сотні.

Перша акція після реєстрації фонда – вивезення дітей з-під обстрілів із міста Щастя та п. Золоте Луганської області.

“Перлини Слобожанщини” – це проект культурно-просвітницьких фестивалей, який спрямовано на підтримку музеїв Харківської області, підвищення іміджу, інвестиційної привабливості та сталий розвиток туризму на Слобожанщині. В рамках проекту було проведено 2 фестивалі – “Верхній Салтів – аланські витоки” (10 вересня 2016 р.) та “Різдвяні свята. ВертепФест 2017” (грудень 2016р. – січень 2017 р.).

На першому фестивалі були присутні більше 3500 мешканців Харківської області та представники Німеччини, Ізраїлю, Туреччини та Канади.

Другий фестиваль – “Різдвяні свята. ВертепФест 2017” – складався з декількох свят:

  • виставка дитячого малюнка “Кольорова зима”;
  • “Головна ялинка країни” для дітей загиблих воїнів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;
  • яскраве дійство “ВертепФест-2017”. 2 дні в Харкові співали та колядували понад 50 колективів зі всієї України. 14 січня більше 600 людей одночасно заспівали колядку «Нова радість стала» у Львові, Харкові та Краматорську.